OBRAZ OBRAZ

ZSEiOWybór szkoły ponadgimnazjalnej to bardzo ważna decyzja w życiu uczniów oraz ich rodziców.  Jestem pewny, ze wybór przemyskiego Elektronika to strzał w dziesiątkę - twierdzi Tadeusz Baran Dyrektor Zespołu Szkół Elektronicznych i Ogólnokształcących w Przemyślu w którego skład wchodzi IV Liceum Ogólnokształcące i Technikum Nr 4. I wyjaśnia:
 „w Naszej Szkole potrafimy połączyć ciepłą, życzliwą uczniowi atmosferę z niezwykle wysoką zdawalnością matury i egzaminu zawodowego”

Większość zapytanych o opinię o ZSEiO uczniów tej szkoły  odpowiedziała: „W porządku, cieszę się, że wybrałam/wybrałem tą szkołę”. Chwalą przyjazne środowisko uczniowskie, radiowęzeł umilający muzyką długą przerwę, różnorodne wydarzenia organizowane przez samorząd, atrakcje koła sportowego, zagraniczne praktyki zawodowe i wizyty w szkołach partnerskich w różnych krajach Europy.Twierdzą, że jest to szkoła zarówno dla uczniów bardzo dobrych jak i tych trochę słabszych którzy dzięki wielu zajęciom dodatkowym, życzliwej uczniom kadrze pedagogicznej   osiągają dobre wyniki nauczania.

Patryk Krewko: „jestem zadowolony z koleżeńskich relacji między uczniami oraz życzliwości ze strony nauczycieli” Tomasz Maciejowski, przedstawiciel Samorządu Uczniowskiego również podzielił się z nami swoją opinią o szkole: „Generalnie szkoła jest miejscem nauki, zdobywania w różnoraki sposób wiedzy i umiejętności. Jednak należy pamiętać, że ważny jest nie tyle materiał edukacyjny, ile sposób i umiejętność jego przekazywania. W naszej szkole nauczyciele z powodzeniem realizują swoje powołanie. Jestem bardzo zadowolony, że zdecydowałem się uczęszczać do tej szkoły, a także dumny z tego, że jako przewodniczący mam możliwość przekazać innym, którzy jej nie znają, jakim jest wspaniałym miejscem”.

Zapytani o zdanie rodzice także wystawili korzystną dla szkoły opinię. Pojawiły się nawet głosy o wyjątkowości relacji rodzic-nauczyciel, zachęcającej i mobilizującej do aktywnej współpracy ze szkołą. Pani Teresa Domka – matka uczennicy ZSEiO poświadczyła, że jest to szkoła przyjazna dla uczniów: „Nauczyciele wyrozumiali, bardziej są naszymi przyjaciółmi. Bardzo fajne jest to, że nie odczuwa się presji ,by być najlepszym, po prostu się rozwija intelektualnie…
Łączy się tu przyjazną atmosferę z wysokim poziomem nauczania. Dzięki temu młodzież uczy się pracy zespołowej. Pracuje tu profesjonalna kadra nauczycielska. Nauczyciele są wyrozumiali i do każdego przypadku podchodzą indywidualnie. Rozumieją, że uczniowie nie żyją tylko szkołą, mają też swoje pasje, które należy rozwijać.

Dla Anny Szydłowskiej, matki jednego z uczniów, nauka w ZSEiO jest tradycją rodzinną: „Szkoła jak szkoła, ile osób tyle opinii. A jednak ZSEiO to był właściwy  wybór. W końcu uczyło się tam kilka pokoleń mojej rodziny Ujęła mnie troska nauczycieli nie tylko, co oczywiste, o wiedzę i umiejętności przyswajane przez uczniów, ale i o ich wychowanie. Nie bez znaczenia jest również organizacja pomocy materialnej dla tych, którzy zostali ciężko doświadczeni przez los ( m.in.  jedyne w Polsce stypendium ,,Nauczyciele-Uczniom”) i podsumuje wypowiedź żartem swojego syna: który uczeń lubi szkołę? odpowiedź brzmi: „były” - ale szkoła jest ok.

Dodane przez Krzysztof Wanat dnia 25-05-2016.

Uroczyste wręczenie dyplomów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie (wraz z suplementami) dla absolwentów Technikum Nr 4 (klasy 4y, 4u, 4t) odbędzie się 24 maja 2016 roku (wtorek)  o godzinie 945  w  auli.

Serdecznie zapraszamy

wręczenie dyplomów potwierdzających kwalifikacje
w zawodzie

Dodane przez Krzysztof Wanat dnia 18-05-2016.

W związku  z zakończeniem projektu "Dobry klimat dla morza" chciałabym serdecznie piodziękować za udział w projekcie klasie 1a i 2a.

Dziękuję za zaangażowanie i chęć udziału w warsztatach. Mam nadzieję,że wiedza jaka została przekazana przez trenerów zapadnie na długo w pamięci i przyda się w przyszłości.
Beata Kawecka

Dodane przez Krzysztof Wanat dnia 18-05-2016.

Nowy PLAN LEKCJI obowiązujący od 9 maja 2016 - kliknij tutaj

Dodane przez Krzysztof Wanat dnia 04-05-2016.

ZSEiO     ZSEiO

ZSEiO     ZSEiO

 

Więcej filmów i zdjęć można zobaczyć na naszym facebooku (kliknij tutaj).

Dodane przez Krzysztof Wanat dnia 25-04-2016.

POZOSTAŁE NEWSY

18-04-2016 DZIEŃ OTWARTY w ZSEiO - ZAPRASZAMY
17-04-2016 IX edycja 2015/2016 Międzynarodowego Polsko-Ukraińskiego konkursu na esej
21-03-2016 DZIEŃ OTWARTY w ZSEiO
17-03-2016 Szkolny Turniej o Mistrzostwo ZSEiO w Halowej Piłce Nożnej Chłopców
22-02-2016 Studniówka 2016

..:: Archiwum wiadomości ::..

Poprawny xHTML 4.01Poprawny CSS 2.1