UCZNIOWIE Z PASJĄ

MARZEC


pasja Hubert Karnas

klasa 3f

Moją pasją w życiu stało się Żeglarstwo. Zapoczątkował to u mnie mój tato, który co prawda nie pływał dużo, ale jego opowieści wzbudziły u mnie zaciekawienie i ekscytacje, tym notabene sportem albo, co ja bardziej preferuje rodzajem odpoczynku i relaksu. Obecnie posiadam patent Żeglarza Jachtowego, który pozwala mi samodzielnie kierować jednostkami żeglownymi po śródlądziu. Mam nadzieję, że w przyszłości zdobędę kolejne stopnie żeglarskie. W moim przypadku bardziej preferuję żeglugę morską od śródlądowej, ale obie mają w sobie cechy niepowtarzalne. Obecnie mam wypływanie na morzu ponad 200 godzin. Uczestniczyłem w rejsie do Amsterdamu na Harcerskim Żaglowcu "Zawisza Czarny", którym zwiedziłem wiele ciekawych portów i miast. Ale również zdarzało mi się pływać na mniejszych jednostkach gdzie wszystko wygląda o wiele grozniej. Podczas takich wypadów człowiek nagle zaczyna się integrować z całą załogą i się wtedy widzi prawdziwe cechy człowieka.
Do zobaczenia gdzieś na morzu.
Ahoj!

pasja          pasja


LUTY


pasja Piotr Kalawski

klasa 3f

Zacząłem grać w wieku 4 lat, gdy dostałem mały keyboard Casio. Od tego czasu zacząłem interesować sie muzyka. Ukończyłem prywatna szkole muzyczna oraz Archidiecezjalny Instytut Muzyki Sakralnej. Posiadam statut kwalifikowanego organisty:)  Potrafię grać na keyboardzie, organach, akordeonie, pianinie, fortepianie, perkusji oraz zaczynam uczyć się gry na gitarze.

 

 

Działalność twórcza:

  • Bocianiada – Stubno
  • międzynarodowa biesiada folklorystyczna w Kalnikowie
  • międzygminny przegląd piosenki mundurowej Radymno – Orły – Stubno
  • 600- lecie wsi Sośnica
  • przegląd piosenki biesiadnej
  • międzynarodowy festiwal piosenek ludowych w Jarosławiu
  • VIII zlot miłośników instrumentów klawiszowych
  • festyn w Nakle, Medyce i Buszkowicach
  • dożynki w Krasiczynie
  • wesela, choinki szkolne, zabawy, imprezy okolicznościowe, sylwestrowe, bankiety

pasja          pasja


STYCZEŃ


pasja Adrian Węgrzyn

klasa 3f

Moją największą pasją w życiu stał się taniec. Wszystko zaczeło się ponad rok temu gdy moi najbliźsi przyjaciele zaczeli tańczyć. Początkowo nie wiedziałem kompletnie czemu to robią, co w tym fajnego. To tylko skakanie pod muzyke które wyglada jak wygląda. Wszystko zmieniło się diametralnie gdy przyszedłem pierwszy raz na zajęcia z Hip – Hopu do szkółki na kmieciach. Chciałem zobaczyć co takiego fajnego oni w tym widzą, może i nie oczekiwałem wiele lecz chciałem spróbować czegoś nowego. Chciałem poczuć to co oni. Pierwsze wrażenie zrobiła na mnie atmosfera panująca na sali i ludzie  którzy byli wręcz niesamowici. Poznawanie pierwszych kroków i ta płynąca przez ciało muzyka sprawiła że uświadomiłem sobie że właśnie to chce robić w życiu. Dzięki tańcu odnalazłem spokój i sposób na odreagowanie całego stresu pojawiającego się w mym życiu. Gdy tańczę czuję się wolny, nic mnie nie ogranicza. Przenoszę się wtedy do zupełnie innego świata. Gdy wkładam w taniec całe swe serce powstaje coś magicznego. Dzięki turniejom,obozom i różnego rodzaju warsztatom tanecznym poznałem wiele wspaniałych osób które podobnie jak ja mają taką samą zajawke, uświadomiłem sobie wtedy jak wiele mnie omijało. Jak ślepy wydawalem się być. Teraz rozumiem że taniec dla mnie jest jak tlen bez którego nie umiem żyć, a każdy dzień nabiera zupełnie nowych barw.

pasja                    pasja


Poprawny xHTML 4.01Poprawny CSS 2.1